«

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat diğer ilçe adayları ile birlikte binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı. Canpolat’a, havaalanından parti binasına kadar coşkulu bir kalabalık eşlik etti.

31 Mart Mahalli Seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterinlen Şanlıurfa’nın 13 ilçe belediye başkan adayı bugün Şanlıurfa’ya geldi.
Karşılama törenine AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti milletvekilleri Zemzem Gülender Açanal, M.Ali Cevheri, Halil Özşavlı, AK Parti Teşkilatı ve binlerce vatandaş katıldı.
 URFANATİK HABER – Son Dakika Haberler – Şanlıurfa Haber
Canpolat Coşkuyla Karşılandı
Canpolat Coşkuyla Karşılandı
 Şanlıurfa   22 Ocak 2019 – 21:32
Ak Parti tarafından 31 Mart yerel seçimlerinde  Haliliye  İlçe Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Mehmet Canpolat ilçede büyük bir coşkuyla karşılandı.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti tarafından Şanlıurfa’nın Haliliye İlçe Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Mehmet Canpolat diğer ilçe adaylarıyla birlikte Şanlıurfa’ya gelirken Haliliye’de coşkuyla karşılandı.Havaalanında vatandaşlar tarafından karşılanan Başkan Adayı Mehmet Canpolat  konvoyla ilçeye gelerek ilçe başkanlığına geçti.

Mehmet Canpolat adaylığının açıklanması ile beraber açıklamada bulundu. Canpolat açıklamada şunları ifade etti;

“Sayın Genel Başkanımız ve Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve parti büyüklerimin şahsıma tevdi ettikleri bu ağır yükün de üstesinden Allahu Teâlâ’nın izniyle geleceğiz inşallah. Öncelikle Haliliyeli vatandaşlarımızı her zaman olduğu gibi her an ziyaret edip, desteklerini alacağız. Seçim sonrası da Allahu Teâlâ’nın izniyle göreve gelecek, ilçemizin ve insanlarımızın varsa sorunlarını öğrenecek birlikte çözüme kavuşturma gayretimizi sürdüreceğiz. Zaten her işimizde vatandaşlarımızın ve özellikle Ankara’daki devlet büyüklerimizin bize her zaman destek olacaklarından şüphemiz yoktur. Şanlıurfa’mız, Haliliye ilçemiz ve insanlarımız için hayırlara vesile olsun diyor herkese saygılar sunuyorum”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *