«
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde, Belediye Başkan adayı, diğer adaylarla birlikte coşkuyla karşılandıktan sonra aynı gün ve sonrasında İlçe Teşkilatında vatandaşların tebriklerini kabil etti. Daha sonra Haliliye Belediye Başkan aday adayları ile de bir araya gelen Canpolat, kırsal ve merkez Mahalle Muhtarlarının da tebriklerini kabul etti ve herkese teşekkür etti.
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde, Belediye Başkan adayı gösterilen ve Şanlıurfa’da coşkuyla karşılanan Mehmet Canpolat, hizmete talip olduğunu ve kendisini bu göreve layık görenleri de, oy veren vatandaşlarımızı da mahcup etmeyeceğini söyledi.
İlçemize ve insanlarımıza en iyi şekilde hizmet edeceğiz
Teşkilatta olduğundan çok daha fazla çalışarak Haliliye ilçesine ve Haliliyelilere hizmet edeceğini belirten Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Partimizin kurucu ağabeylerinden birinin dediği gibi; bu iş Ahmet, Mehmet meselesi değil, memleket meselesidir ve bizde bu işin bilincindeyiz. Allahu Teâlâ’nın izniyle ekip ruhu, tevazu, samimiyet ve gayretle en iyi şekilde hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Öncelikle beni bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımız ve Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Parti büyüklerime candan teşekkür ediyorum. Elimden gelen gayreti fazlasıyla gösterip onları mahcup etmeyeceğim. Her işimizde Allahu Teâlâ’nın rızasını gözeterek çalışacağız inşaallah. Sayın Genel Başkanımız ve Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve parti büyüklerimin şahsıma tevdi ettikleri bu ağır yükün de üstesinden Allahu Teâlâ’nın izniyle geleceğime inanıyorum. Öncelikle her zaman olduğu gibi Haliliyeli vatandaşlarımızın desteklerini alacağız. Seçim sonrası da Allahu Teâlâ’nın izniyle göreve gelecek, ilçemize ve insanlarımıza en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Şanlıurfa’mız, Haliliye ilçemiz ve insanlarımız için hayırlara vesile olur inşaallah. Beni bu göreve layık görenleri de, oy veren vatandaşlarımızı da mahcup etmeyeceğim” dedi.
Haliliye Teşkilatı aday adaylarını buluşturdu
Canpolat, “AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ve Milletvekilimiz Gülender Açanal ile birlikte AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığımızın tertiplediği ‘Haliliye Belediye Başkan Aday Adayları Buluşma Toplantısı’na katıldık. Birlikte daha güçlüyüz diyerek, her zaman birlik ve beraberlik içersinde hareket edeceğimizi dile getirdik. Bu arada; AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığımızda Haliliye Halkımız, Kırsal ve Merkez Mahalle Muhtarlarımız ile bir araya geldik. Tebrikleri kabul ettik. Beni yalnız bırakmayan Haliliyeli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Haliliye ilçesi Belediye Başkan aday adaylarının buluşma toplantısında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülender Açanal da birer konuşma yaptılar.
Toplantıya katılan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de bir teşekkür konuşması yaptı.
2003 yılından peri AK Partide çeşitli görevlerde bulunmuş
Bilindiği gibi; 1979 Şanlıurfa doğumlu Haliliye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, 2003 / 2009 yılları arasında, AK Parti İl Gençlik Kollarında 2 dönem Başkan Yardımcılığı, 2009 / 2014 yılları arasında AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Başkan Yardımcılığı ve İlçe Koordinatörlüğü, 2009 / 2010 / 2011 yıllarında 3 dönem AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkan Yardımcılığı, 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçiminde de Şanlıurfa İl SKM Başkanlığı ve 19 Aralık 2014 yılından itibaren de 2 dönem Şanlıurfa’nın en büyük seçmen sayısına sahip merkez ilçesi olan Haliliye’de AK Parti İlçe Başkanlığı görevini başarıyla sürdürmüştür. 
Görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inanılıyor
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Haliliye Belediye Başkanlığına aday gösterilen ve orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Mehmet Canpolat, evli 3 çocuk babasıdır.
  Şanlıurfa’nın en fazla nüfusuna sahip ilçelerinden olan Haliliye ilçesi Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesinden dolayı büyük bir sorumluluk üstlenen Mehmet Canpolat’ın herkesi kucaklayacağına ve görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inanılıyor.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *