«

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, ilçenin kırsal mahallelerini dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi. Canpolat gittiği her kırsal mahallede kalabalık toplantılar yaptı.

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti tarafından Haliliye İlçesi için Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Canpolat, çalışmalarını son sürat sürdürüyor.
Dünkü aday tanıtım toplantısının ardından bu sabah erken saatlerde yollara düşen Canpolat, ilçenin kırsal mahallelerini gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özdemir ve teşkilat üyeleri ile birlikte mahallelere giden Canpolat, burada büyük bir sevgi ile karşılandı.
Beraberindekilerle birlikte, Umut, Çekçek, Göktepe, Bakımlı ve Kaynaklı kırsal mahallelerine giden AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat, buradaki bazı ailelerin düğünlerine de katılarak, evlenen çiftlere mutluluk diledi. Vatandaşlar tarafından oldukça sıcak bir şekilde karşılanan Canpolat, ilçe ilgili olarak yapmayı planladıkları projeleri de anlattı.
 Haberin video görüntülerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
HABER MERKEZİ
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *