«

Şanlıurfa Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav tarihini açıkladı. 2019 yılında da bursluluk sınavı yapacak olan Bahçeşehir Koleji sınav tarihini 16 ve 23 Şubat olarak belirledi.

Şubat ayında düzenlenecek Bahçeşehir Koleji Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı için başvurular başladı. 2018-2019 eğitim öğretim yılında Türkiye’nin 56 ilinde 125 kampüsüyle eğitim faaliyeti yürüten Bahçeşehir Kolejinin Okula Kabul Sınavı bu yıl 16 Şubat ve 23 Şubat tarihlerinde yapılacak.

Bahçeşehir Kolejinden burslarla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Öğrencilerimize sunduğumuz sosyal etkinlikler, teknolojik imkanlar, akademik gelişim, robotik kodlama, STEM-A eğitimleri ve alanında uzman öğretmenlerle İngilizce öğretimiyle dünya vatandaşı olabilmenin Şanlıurfa’daki tek adresi olan Bahçeşehir Koleji Şanlıurfa kampüsümüzde gerçekleştireceğimiz okul kabul sınavı ile bu imkanlara sahip olmak isteyen tüm öğrencilerimizi kampüsümüzde bekliyoruz.

Yoğun bir başvuru süreciyle devam eden Bursluluk sınavı kaydımıza Online Başvuru adresimiz http://www.bahcesehir.k12.tr/landingpage/OKS/

ŞANLIURFA BAHÇEŞEHİR KOLEJİNİN ORTAOKUL-ANADOLU-FEN LİSESİ DÜZEYİNDE UYGULAYACAĞI BURSLULUK SINAVINA KATILMAYI UNUTMAYINIZ.

8-9-10-11. sınıflar 16 Şubat 2019

4-5-6-7. sınıflar 23 Şubat 2019”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *