«

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için Karaköprü Belediye Başkanlığı için Ak Parti’de yeniden aday gösterilen Karaköprü Belediyesi Mevcut Başkanı Metin Baydilli halkla iç içe olmaya devam ediyor. İlçedeki esnafı ziyaret eden Başkan Baydilli 31 Mart seçimleri için destek isterken, Karaköprü esnafı Başkan Baydilli’ ye büyük teveccüh göstererek tam destek verdi. Başkan Baydilli’ye esnaf ziyaretinde Ak Parti Karaköprü İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Şerif Uma da eşlik etti.

Her zaman vatandaşlarla iç içe olan ve esnaf ziyaretlerini sık sık yapan Başkan Baydilli, hem esnafın durumunu ve taleplerini sordu hem de Karaköprü’de yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

Karaköprü’de esnafı, vatandaşı, çalışanlarıyla hep birlikte bir aile olduğunu belirten Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli, her zaman esnafı ziyaret ederek sıkıntılarını dinlediklerini, çözüm noktasında uğraştıklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, “Karaköprü esnafımız her geçen gün büyüyen ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için çok önemli bir görev üstleniyor. Biz de belediye olarak her zaman esnafımızdan yana olduk ve sıkıntılarının çözümü için elimizden geleni yaptık. Sağ olsunlar onları her ziyaretimizde bize büyük teveccühte bulunuyorlar. İnanıyorum ki 31 Mart’ta onların da desteğiyle tekrar seçileceğiz ve Ak Belediyecilik örneği göstererek esnafımızın daha iyi kazanması için ilçemizi gözde şehir haline getireceğiz” diyerek güler yüzle kendisini karşılayan Karaköprü esnafına teşekkür etti.

Başkan Baydilli esnaf ziyareti sırasında yoldan geçen vatandaşlarla da bir süre sohbet ederken, okula gitmek için durakta bekleyen bir öğrenciyle dersleri üzerine bir süre sohbet etti.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *