«

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Haliliye İlçe Başkanlığına Eğitimci Yazar M. Talat Deveci Atandı.

Haber: Hasan Ray

Türkiye siyaset tarihinde çığır açan siyasetçilerinden ve Milli Görüşün kurucusu olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Prof. Dr. Fatih Erbakan’ın kurduğu Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa teşkilatlarını kurdu. İlçe başkanlarını atayan parti genel merkezinin kararını Şanlıurfa İl başkanı İsmail Yavuz, ilçe başkanlarına tevdi etti.

İlçe başkanları atandı

Türkiye adına önemli bir adım olan Yeniden Refah Partisi, il ve ilçe başkanlarını seçerken ince eleyip sık dokuyor. Toplumda karşılığı olan kendini kanıtlamış isimleri tercih eden parti genel merkezinin tercih ettiği isimlerden biri de Şanlıurfa merkez Haliliye ilçe başkanlığına atanan Eğitimci Yazar M. Talat Deveci oldu. Deveci, Şanlıurfa’da yıllardır eğitim alanında hizmet veren bir isim olarak öne çıkıyor.

Yeniden şahlanış olacak

Atama kararlarıyla ilgili konuşan Yeniden Refah Partisi Haliliye İlçe Başkanı M. Talat Deveci, “Milli Görüş Türkiye’nin şahlanışını sağlayan bir akımdır. Bu akım yıllarca Türkiye için yükseliş oldu. Büyük liderimiz Erbakan hocamız tarafında yapılan teknoloji ve diğer alanlardaki yatırımlar sayesinde ülkemiz ayaklarını yere sağlam bir şekilde bastı. Bu akımın devamı olan Yeniden Refah Partisi de ülkemiz için yeniden şahlanış anlamına geliyor.” dedi.

Verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağını söyleyen M. Talat Deveci, “Bu görevi bize layık gören genel başkanımız Sayın Dr.Fatih ERBAKAN bey’e teşekkür ederim.” diye konuştu.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *