«

Aşiret, Zaza, Türk, Kürt, Arap, Türkmen, yaşlı-genç, kadın-erkek, büyük-küçük ayrımı yapmadan Siverek ilçesi genelinde ev, esnaf, aday adayı, sade vatandaş, partili-partisiz ayrımı yapmadan hemen herkese ulaşmaya gayret eden AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, vatandaşlardan dua ve 31 Mart seçimlerinde destek istiyor.

AK kadrodan Kaymakama ziyaret
AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale, Yönetim Kurulu üyesi Halil Bozma, Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ve teşkilat üyeleriyle birlikte İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler’i makamında ziyaret Belediye Başkan Adayımız Şeyhmus Aydın, gerek seçim ve gerekse ilçenin ihtiyaçları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduklarını söyledi.

AK aday hasta ve esnaf ziyaretinde
Seçim çalışmalarını ilçe genelinde aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Seçim çalışmalarımız kapsamında İlçe otogarında esnaflık yapan vatandaşlarımızı da ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında vatandaşlarımızın bize olan ilgisini gördükçe memleket işinin gönül işi olduğunu daha iyi anlıyoruz. Adnan Menderes Bulvarı esnafını da teşkilat üyelerimizle birlikte ziyaret ederek, vatandaşlarımızın bize olan desteği ve güveni için teşekkür ettik. Esmerçayır Mahallesinde yaşayan Türkmen aşiretinden Zeki Canalır ve yakınlarını ziyaret ettik. Destek ve dualarıyla yanımızda bulunan Canalır ailesine de teşekkür ediyoruz” dedi.

Destek olan herkese teşekkür
Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Şehrimizin Güney Mahallesi Atatürk Bulvarı esnafını da ziyaret ettik. Halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü minnettarız. Vatandaşlarımızın ilgisi için çok teşekkür ediyoruz. Adnan Menderes Bulvarında bulunan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik” diyerek, seçim çalışmaları sırasında kendisine eşlik eden ve destek olan İlçe Başkanı Nedim Lale, İlçe SKM Başkanı Mehmet Kutluca, Tanıtım ve Medya Başkanı Latif Koyunsatan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ve Yönetim kurulu üyelerine, Gençlik ve Kadın Kolları üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.

AK aday ev toplantısında
Siverek AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, akşam saatlerinde Binihatip Aşiretinden İbrahim Taş’ı evinde ziyaret ettiklerini belirterek, “Misafirperverliklerinden dolayı İbrahim kardeşimize ve akrabalarına şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca; Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan ev ziyaretleri kapsamında AK Parti ilçe teşkilat mensupları ile Binihatip ve Türkmen ailelerini ziyaret ettik” diye konuştu.

Siverek’i daha çok hizmetle donatacağız
AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi; 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendilerini ifade etmeye çalıştıklarını belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Yine Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, inşaallah seçim gecesi zaferimizi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız.
Siverek ilçemizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Siverek halkına hakim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz. ‘Memleket işi, gönül işi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AK Parti olarak milletimizin hizmetine talibiz” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *