«
Bütün gayretlerinin çocuklara daha güzel bir Eyyübiye bırakmak olduğunu belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, “Çocuklar; yalansız sevginin adıdır. Onların kalbindeki güzelliğin, sıcaklığın, samimiyetin tüm insanlığı saracak kadar büyük ve bereketli olduğuna inanıyoruz. Tüm gayretimiz onlara daha güzel bir Eyyübiye bırakabilmek için. Eyyübiye ilçemizi seçime kadar değil seçkin ve hakkettiği yerlere getirene kadar durmak, duraksamak, yorulmak yok. Eyyübiye halkı hak ettiği hizmeti alana kadar çalışacağız. Güzel yarınların hayalini kuran, hedefimiz daha güzel bir Eyyübiye, çocuklarımız için daha güzel bir gelecek adına biz büyük bir aileyiz” dedi.
AK aday Kuş’tan dua ve destek talebi
Abdülhamit Han Derneği öncülüğünde Hayati Harrani Mahallesinde düzenlenen toplantıya, beraberinde AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte katılan AK Başkan adayı Mehmet Kuş, bölgenin kanaat önderleriyle bir araya gelerek dua ve destek talebinde bulundu. 
En büyük projesinin gönüllere dokunmak olduğunu belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Belediyenin asli bir sürü görevleri olduğunu, ancak kendilerinin en önemli görevinin gönül belediyeciliği yapmak olacağını söyledi.
AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Proje ve duyurularından haberdar olmak için, sosyal medya hesaplarını takip edebileceklerini belirtti.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *