«

Başkan Baydilli Azemoğlu ailesiyle buluşarak ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattı.

31 Mart seçimleri için Ak Parti’den Karaköprü Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilen mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarla her platformda bir araya gelen Başkan Baydilli Azemoğlu ailesiyle ev toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Başkan Baydilli’nin yanı sıra Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy da katıldı.

Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli, Karaköprü’ ye 3,5 yıldır hizmet ettiklerini belirterek, bu ilçeye hizmet etmekten onur duyduklarını kaydetti.

Baydilli, “Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Karaköprü’de tekrar aday gösterilmek beni gerçekten onurlandırdı, gururlandırdı. Bu dakikadan yüküm her zamankinden daha fazla arttı ancak Karaköprü gibi bir ilçeye hizmet etmek bana mutluluk veriyor. İlçemizde yaptığımız çalışmalarla merkezden kırsala, büyükten çocuğa herkese dokunduk ve yine hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu güzel toplantı ve katılımınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’nin 3,5 yılda edindiği tecrübeyle bundan sonra daha önemli hizmetlere imza atacağına inandığı kaydetti. Milletvekili Cevheri, “Başkanımızın güzel hizmetler etmesi için tüm teşkilatımızla birlikte yeni projelere imza atmak için çalışacağız. Ben Urfa’ya hizmeti gerçekten ibadet olarak görüyorum. Allah yolumuzu açık etsin, tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz” diyerek Azemoğlu ailesine teşekkür etti.

Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de büyük bir zaferle çıkacaklarına inandıklarını dile getirerek, “Cumhuriyet tarihinden itibaren son dönemlerde yapılan hizmetler bellidir ve inşallah hizmetlerimizi devam edecektir” dedi.
Toplantının ardından Başkan Adayı Baydilli, Milletvekili Cevheri ve İlçe Başkanı Aksoy Azemoğlu ailesi mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *