«
Ensar Mahallesinde toplanan gençler Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Menderes Atilla’nın seçim bürosuna gelerek partiye katılım sağladılar. Menderes Atilla’nın her daim gençlerin yanında olduğunu, gençlerin geleceği için elindeki tüm imkanları seferber ettiğini belirten gençler 31 Mart yerel seçiminde Menderes Atilla’yı destekleyeceklerini açıkladılar.
Gençlerin katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Menderes Atilla, “Bugüne kadar hep gençlerimizin yanında olduk, bundan sonra da gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Çünkü sizler bizim geleceğimizsiniz” dedi.
İÇİMİZE NİFAK SOKMAYA ÇALIŞIYORLAR
Ceylanpınar’da farklı milletlerin huzur içerisinde yaşadığını belirten Atilla, birilerinin toplumun arasına nifak sokmaya çalıştığını söyledi. Hiç kimsenin Ceylanpınar’ın huzurunu bozamayacağını dile getire Atilla, “Değerli gençler Ceylanpınar’da Türkü de var, Kürdü de var, Arabı da var. Yani çeşitli milletlerden mozaik oluşan bir ilçedir Ceylanpınar. Farklı milletlerden hepimiz akrabayız. Yıllardır ilçemize nifak sokmak istiyorlar ancak başaramıyorlar.  Geçmişten bugüne kadar Atilla ailesi memleket için fedakarlık yaptı, bu memleket için mücadele etti, bu memleketin selameti için göğsünü bombalara, kurşunlara siper etti. Hepiniz buna şahitsiniz. Değerli gençler bir memlekette huzur yoksa hiç bir şey anlam ifade etmez. İstersen evin saray olsun, caddeleri altından olsun, sokakların gümüşten olsun, kaldırımların mercandan olsun.” diye konuştu.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *