«

Ceylanpınar’da çeşitli partiler safında yer alan Yenice (Damla) mahallesi sakinleri HDP’ye tam destek vereceklerini açıkladı.

Yenice mahalle sakinlerini ziyaret eden eşbaşkanlar;

Yenice Mahallesi’nin sevilen simalarından HDP Meclis aday adayı M. Sinan Şemsitoğlu, eşliğinde büyük bir kitle ile HDP’YE destek vereceklerini açıkladı.

Açıklama yapan kitle sözcüsü“Yaşanan gelişmeler üzerine bu güne kadar bazı hatalarımız olabilir. Ama bu yanlışları bugün düzeltmek adına bugün HDP’deyiz, HDP evimizdir, bizde evimize geldik, üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız, evimizde olduğumuz için çok mutluyuz, halkımızın arasında halkımız ile birlikteyiz” dedi

Yenice Mahallesi sakinlerinin HDP’ye destek vermesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten Ceylanpınar eş başkan adayları Mehmet Ali Kahraman ve Narin Gezgör ise, vatandaşlarımızın HDP’ye olan ilgi ve alakalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını, bundan sonra da HDP’ye büyük katılım sağlanacağını ve seçimde büyük üstünlükle seçimi kazanacaklarını belirterek, kendilerine destek veren bütün Ceylanpınar halkına teşekkür ettiler.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *