«

Kentin Haşimiye ve Meşarikiye Caddesinde esnaf ziyareti yapan AK Başkan Adayı Kuş, ziyaretler kapsamında pasaj esnafını gezdi. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ve beraberindekilerle birlikte esnafı gezen AK Başkan Adayı Kuş, esnaflardan dua ve destek istedi.

KUŞ: RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ASKERLERİYİZ

    31 Mart gecesi Eyyübiyelilerin teveccühü ile göreve geldikleri takdirde ilçenin her kesimine eşit hizmet aktaracaklarını ifade eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş,“ Bugünkü esnaf gezimizde Kapaklı Pasajı esnafımızla buluştuk. 31 Mart yerel seçimleri için deste ve dua istedik. İnşallah esnafımızın ve vatandaşlarımızın desteğiyle Eyyübiye’deki sorunları teker teker çözeceğiz. Geçmişte bazı sıkıntılar yaşanmış olabilir ama bizim amacımız bundan sonra herkese eşit şekilde hizmet etmek. Bizler Recep Tayyip Erdoğan’ın askerleriyiz. Reisimiz Nasıl Türkiye’nin her yerine eşit hizmet götürdüyse bizde ilçemizin her kesimine adil ve eşit davranacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Moğol ise 32 yıl boyunca esnaflık yaptığı Kapaklı Pasajında esnaflarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirterek esnaflar olarak AK Başkan Adayı Mehmet Kuş’a desteğin çığ gibi büyüdüğünü söyledi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *