«

19 Şubat 2019 tarihinde İlçe Yüksek Seçim Kuruluna teslim edilen belediye meclis üyelikleri başta olmak üzere gündemdeki diğer konulara ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız gazetecilere açıklama yaptı ve sorularını yanıtladı.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un başkanlığında oluşturulan belediye meclis üyelikleri listesine Şanlıurfalıların teveccüh gösterdiğini belirtti

AK Parti İl Başkanı Yıldız, “Şanlıurfa’nın her kesiminden özellikle beni telefonla arayarak listeye duyulan memnuniyeti dile getirenlere teşekkür ediyorum. 1242 kişi partimize belediye meclis üyesi olmak için müracaat etmiş. Sayının bu kadar yüksek olması partimize gösterilen teveccühü ortaya koymaktadır. Titiz bir çalışma sonucu oluşturulan listelerin başta ilimize ve ilçelerimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Partinin milletin partisi olduğunun altını çizen AK Parti İl Başkanı Yıldız, “Biz halkın partisiyiz. Ümmetin partisiyiz. Recep Tayyip Erdoğan’a göstereceğimiz destekle 31 Mart gecesi sandıkları patlatacağız” diye konuştu.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *