«
Muhtar adayı iki rakip adayı bir araya getirdi

Haber: Hasan RAY

Karaköprü Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serhat Erdem ve Karaköprü İyi Parti Belediye Başkan Adayı Yunus Çoban, Karaköprü Narlıkuyu Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Batur’un seçim bürosunda karşılaşınca ortaya renkli görüntüler çıktı. Program bitiminde muhtarı aralarına alarak ele ele tutuşan adaylar Türkiye’nin özlediği görüntülere imza attı.

İki Rakip Aday Birlikte Poz verdi

31 Mart yerel seçimlerinde rakip olmalarına rağmen ortak değerleri olan Karaköprü ve genelde de Türkiye için çalıştıklarını söyleyen her iki aday Erdem ve Çoban birbirlerine seçimlerde başarı dileklerinde bulundu. Adaylar daha sonra Muhtar Adayının sağında ve solunda ele ele tutuşarak güzel görüntüler oluşturdu. Siyasi gerginliklerin ülkeyi kastığı bu dönemde böyle bir görüntü seçim bürosundaki seçmeni de oldukça memnun etti.

Her İki Adaya Başarılar Diliyorum

İki belediye başkan adayının kendilerini ziyaret etmelerinden memnuniyet duyduklarını dile getiren Muhtar adayı Hasan Batur ise, “Narlıkuyu mahallesi muhtar adayı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim amacımız mahallemize, ilçemize ve kentimize hizmet etmektir. Ülkemizin böyle görüntülere ihtiyacı var. Her siyasi partiye kapımız açıktır. Muhtar seçildiğimde de herkese kapımız açık olacaktır. Her iki başkan adayımıza da başarılar diliyoruz.” dedi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

  • Eşbaşkan Başkan Hatice Çevik tutuklandı

  • Urfa valiliğinden Suruç açıklaması

  • Suruç Belediye başkanı gözaltına alındı

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *