«

Haber Merkezi

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşıldıkça muhtarların çalışmaları da hız kazanıyor. Çalışmalarına aralıksız devam eden Karaköprü Doğukent mahallesi muhtarı Ahmet Kızılateş çalışmalarını basın mensupları ile paylaştı. Kızılateş, tek amacının mahallesi ve ilçesi için faydalı bir muhtar olmak olduğunu söyledi.

Önemli hizmetlere imza attı

Geçen dönemden bu yana Doğukent mahalle muhtarı olarak görev yapan Ahmet Kızılateş, mahallesi adına oldukça önemli hizmetlere imza attı. Mahallesi ile ilgili projelerinin daha bitmediğini ve bundan dolayı yeniden aday olduğunu söyleyen Kızılateş, ‘’Mahallemde muhtarlık görevini üstlendiğimden bu yana sadece hizmet temelli çalıştım ve bu temelde çalışmaya da devam edeceğim” dedi.

Uyumlu bir şekilde çalışıyoruz

Bu görev süresi zarfında bütün kurumlarla uyumlu bir şekilde çalıştığını söyleyen Kızılateş, “Ben bu mahallenin muhtarı olarak, mahallemin bütün menfaatlerini gözetecek şekilde belediyelerimiz ile uyumlu bir şekilde çalıştım ve hala da çalışmaya devam ediyorum. Bendeki temel görüş uyumlu bir şekilde hizmet ederek mahallemde refahı arttırmaktır” diye konuştu.

Çalışmalarını anlattı

Mahallede yaptığı işlerden de bahseden Kızılateş, “Muhtarlık yaptığım süre zarfında mahallemizde taziye evi, elektrik, yeşil alan, alt ve üst yapı, otobüs durakları ve otobüs sayısının artırılması, gece aydınlatmaları gibi çalışmalar yaptık. Allah’a şükürler olsun ki başarılı da olduk. Bugün mahallemizde bolca yeşil alan var. Karanlık sokaklarımız yok.” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *