«

Bozova Belediyesi Eş başkan adayları Mahmut Çakmak ve Rabia Arslan seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyorlar.

HDP Belediye eş başkan adayları çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yaylak mahallesinde buluşan eş başkan adayları ve belediye meclis üyesi adayları ilçe örgütü ve partililerden oluşan grup ilk olarak Hacılar mahallesinde bir vatandaşın cenazesine katıldı. Ardından Köseşahin ve İncirli mahallelerine ziyaret gerçekleştiren grup mahalle sakinlerini son bireyine kadar ziyaret ederek kucaklaştı. Sıcak bir şekilde karşılanan heyet mahalle sakinlerinden sorunları dinledi çözüm önerilerini aldı. Eş başkan adayları1 Nisanda göreve gelir gelmez mahalle sakinlerinin sorunlarını çözüme kavuşturmak için seferber olacaklarını belirtti.
HDP Bozova Belediye eş başkan adayları çalışmaları bütün hızı ve coşkusuyla devam ediyor. Ziyaret edilen her mahallede coşku ve sevgiyle karşılanan eş başkan adayları Rabia ARSLAN ve Mahmut ÇAKMAK kapı kapı ev ev dolaşarak tüm yurttaşlarla buluşmanın yanısıra mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek titizlikle not alıyor çözüm hakkında bilgi alışverişinde bulunuyor. Sorunları birinci ağızdan dinleyerek bu doğrultuda çözüm projeleri üretmek için sıkı bir çalışma temposuna giren eş başkan adayları “Verdiğimiz her sözün arkasındayız. Sorunları yerinde inceleyerek notlarımızı alıyoruz. Bu sorunları çözüme kavuşturmakta en büyük dayanağımız halkımızdır. ilçemize yönetici olmaya değil hizmet etmeye geliyoruz.31 Mart’ta Bozova Bizim ve söz verdiğimiz gibi ilçemizi halkımızla birlikte yöneteceğiz.” dedi. Gün boyu Yaylak, Söğütlü ve ardından Mersav köyleri ve mezralarını dolaşan heyet Bozova merkezde çalışmalarına devam ediyor.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *