«

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Yenişehir Mahallesi 24 Metre Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler bol kazançlar diledi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yere seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, bugün Yenişehir Mahallesi bölgesi olarak bilinen 24 Metre Caddesi üzerinden bulunan tüm esnafları ziyaret ederek burada bulunan hem esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını dinledi.
Seçim çalışmaları kapsamında Haliliye bölgesinde girilmedik esnaf, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade eden Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, 31 Mart sabahına kadar bu şekilde yoğun bir şekilde yorulmadan, bıkmadan çalışmalarına devam edeceğini belirterek vatandaşların da kendilerine olan yakınlığından ve ilgisinden dolayı ayrıca bir hayli umutlu olduğunu belirtti.

Daha yaşanılabilir güzel ve modern bir Haliliye için, vatandaşların rahat bir şekilde yaşayabileceği bir ortam oluşturabilmek adına 31 Mart akşamından sonra Başkan oldukları zaman çok daha fazla çalışacaklarını söyleyen Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, Haliliyeli vatandaşlardan aldıkları güç ve destekle Haliliye’ye en iyi hizmeti getireceklerini ifade etti.

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu’nun son durağı Yenişehir mahallesinde her Pazartesi günü kurulan Pazartesi Semt Pazarını ziyaret etmek oldu.

Pazartesi semt pazarında bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, pazarcı esnafı ve vatandaşlardan yerel seçim çalışmaları için destek ve dualarını isteyerek buradan ayrıldı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *