«

Şanlıurfa’ya gelerek Siverek ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın’a seçim çalışmalarında destek olan Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. AK Vekil Gülpınar, bu coğrafyada yaşayan herkesin baş tacı olduğunu söyledi.

AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Vekil Gülpınar, sabah saatlerinde Camikebir Mahallesinde bulunan İlçe Teşkilat binasında vatandaşlarla bir araya geldi. Bir süre sohbet edip öneri ve taleplerini dinleyen TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, daha sonra Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın ve Siverek AK Parti Meclis Üye adayları ile Paşa konağında bir araya geldi.

Ayağının tozuyla geldiği Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Belediye Meclis Üye adayları ile bir araya gelen Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında her zaman olduğu gibi sıkı çalışmak gerektiğini, seçim sürecinde de, seçim sonrasında da her kapıyı çalarak dua ve destek talebinde bulunmaya devam edilmesi gerektiğini söyledi.

“Rehavete kapılmamalı, alanları boş bırakmamalıyız”

Yapılacak yerel seçimlerin ülkemiz ve Siverek için büyük bir önemi olduğunu belirten TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “Herkes gece gündüz demeden çalışmalı. Hiç kimse rehavete kapılmamalı. Hepimizin bildiği gibi Sayın Cumhurbaşkanımız bu seçimlere çok önem veriyor. Hepimizde ciddiyetle bu seçimlere bakmalı, her kapıyı çalmalı, her eli sıkmalı ve herkese kendimizi anlatmalıyız. Kesinlikle rehavete kapılmamalı, alanları boş bırakmamalıyız. Dava adalettir. Irk, cinsiyet, renk, milliyet, din farkı gözetmeksizin her kim olursa olsun mazlumun safında durmaktır dava. Dava hüzündür, mücadeledir, ümittir, sıkılmamaktır, pes etmemektir, yorulduğunda dinlenmesini bilip, yeniden yola koyulabilmektir. Dava aşktır, samimiyeti dibine kadar yaşamaktır” diyerek, Belediye Başkan adayı ve Meclis Üyeleriyle görüş alışverinde bulundu.

AKParti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın,Haran Üniversitesi Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Ragıp Görgü’nü makamında ziyaret ederek bir süre sohbet edip fikir alış verişinde bulundu.

Ailelere ve Muhtarlara teşekkür

AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, akşam Şeyhanlı, Kızıltoprak, Alhaslı veGülbakanaileleri ni evlerinde ziyaret ederek, 31 Mart Yerel Seçimlerinde dua ve destek talebinde bulundu. Hayriye Mahallesi Muhtarı Esat Karavar veHasan Çelebi Mahallesi Muhtarı Cemal Mevlütoğlu’nuda ziyaret eden AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, kendilerine gösterilen sevgi ve ilgiden, 31 Mart yerel seçimlerinde de AK Partiye destek olacaklarından dolayı mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *