«

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Mart Ayı Halk Günü Toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek, istek, öneri ve teşekkürlerini aldı. Başkan Demirkol, “2014 yılından bu yana her ayın ilk cuma günü Halk günü uygulamamız devam etmektedir. Halk günü uygulamamızda tüm müdürlerimizle birlikte vatandaşlarımızın taleplerini almakta çözülmesi mümkün olanlar anında çözüyoruz” dedi.

Başkan Fevzi Demirkol’un göreve geldiği ilk günden itibaren başlattığı Halk Günü Toplantısı, Mart ayının ilk Cuma gününde de, Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantı Salonunda düzenlendi. Başkan Demirkol, Başkan Yardımcısı Haci Kanduza ve birim müdürleri ile vatandaşların katılımıyla düzenlenen toplantıda vatandaşlar istek, öneri ve teşekkürlerini iletti.
Vatandaşların talepleri, Başkan Fevzi Demirkol tarafından not alınıp, toplantıda hazır bulunan ilgili müdürleri yönlendirildi. İlgili müdürler de, iletilerin çözüme kavuşturulması için çalışmalar başlattı. Belediyenin hizmet alanına girmeyen talepler ise ilgili müdürlerce kaydedilip ilgili kurumlara iletilecek.

Toplantı ile ilgili konuşan Başkan Fevzi Demirkol, 2014 yılından bu yana her an hizmet eden birimlerle birlikte sahada olduklarının altını çizdi. Belediye Başkanı olarak kendisinin de bu çalışmalara katıldığını aktaran Başkan Demirkol, açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi:
“375 Bin nüfuslu Haliliye’de her an herkesle birlikte olmamız mümkün olmadığı için mesai saati farklılığı nedeniyle veya iş yerinin başka bir ilçede olması nedeniyle karşılaşamadığımız vatandaşlarımızla 2014 yılından bu yana her ayın ilk cuma günü Halk günü uygulamamız devam etmektedir. Halk günü uygulamamızda tüm müdürlerimizle birlikte vatandaşlarımızın taleplerini almakta çözülmesi mümkün olanlar anında çözüyoruz. Yine aynı şekilde vatandaşlarımızdan gelen teşekkürleri ve takdirleri personelimizle paylaşmaktayız. 2014 yılından bugüne devam eden halk günü uygulamamız ile halkımızla bağlantımız hiçbir zaman kesilmedi her zaman halkımızın yanında olduk, sahnede değil sahada olduk. 2014 yılından bu tarafa devam eden halk günü uygulamamızın sonuncusunu bugün tüm müdürlerimizle birlikte halkımızla birlikte gerçekleştirmiş olduk. Haliliye Belediyesinde göreve başladığımızda, Benim bir belediyem var anlayışı, yanınızdayız anlayışı ile vatandaşlarımızın geleceğe güvenle bakmalarını sağladık. Bu anlamda halkımıza teşekkür ediyoruz. Tüm birim müdürlerimize ve personellerine gönülden birlikte çalışan bir aile olduğumuz için teşekkür ediyorum. Tüm halkımıza ve kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *