«

Haber Merkezi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri seçim çalışmalarına Viranşehir’de devam etti. Esnaf, vatandaş, İlçe Hayvan Pazarını ve STK’ları ziyaret eden Cevheri, Viranşehir’in Şanlıurfa adına önemli bir ilçe olduğunu belirterek, “Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Viranşehir ilçemizin sakinleri de bizi bağrına bastı. Gittiğimiz her yerde kucakladılar ve şimdiden başkanlığımızı kutluyorlar.” dedi.

Ben hep sizin emrinizde olacağım

Viranşehir’de seçim çalışmalarına önce esnaf ziyaretleri ile başlayan Sabahattin Cevheri, esnafın ve ilçe halkının büyük ilgisi ile karşılandı. Sorun ve sıkıntılarını Cevheri’ye anlatan esnaf, bu sorunların çözümü için kendisine destek olacaklarını söyledi. Cevheri ise, el birliği ile her sorunun ve sıkıntının üstesinden gelebileceklerini belirterek, “Siz yeter ki sorunları çözmeyi isteyin. Ben hep sizin emrinizde olacağım.” dedi.

Sen yorulma biz zaten oy vereceğiz

Viranşehir İlçe Hayvan Pazarını ziyaret eden Cevheri’yi hayvan satıcıları ve vatandaşlar büyük bir coşku ile karşıladı. Oldukça sıcak karşılanan Cevheri, elini sıktığı her vatandaştan destek sözü aldı. Vatandaşlardan bazıları alkış ve tezahürat ile Cevheri’yi selamlarken bazıları ise, ‘Başkan sen yorulma biz zaten sana oy vereceğiz. İnşallah Saadet Partisi yeniden gelecek.’ diyerek desteklerini ifade etti.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *