«

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül seçim çalışmaları kapsamında Hak-İş Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Selim Gülsatar, Hizmet İş 2 nolu Şanlıurfa Şube Başkanı Bozan İzol ve üyeleri bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren Beyazgül, bu kapsamda Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet İş 2 nolu sendikasını ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hak-İş Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Selim Gülsatar, “AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül bizleri ziyarete geldiler. Ziyareti için kendine teşekkürlerimizi iletiyoruz, desteğimizi sunuyoruz dualarımız kendileriyle. Salon programı olmaması rağmen yoğun katılım sağlayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Zeynel beye de başarılar diliyorum. Büyükşehir Belediye Başkanı olunca da kendisiyle birlikte güzel hizmetler edeceğimize inanıyorum” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Seçim çalışmalarımız kapsamında Hak İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet iş sendikasını ziyarete geldik. İşçilerimizle bir araya geldik. Sıkıntılarını dinledik. Görüş alışverişinde bulunduk. İşçi kardeşlerimizin bazı talepleri var. Bunlardan en dikkat çekeni nasıl ucuz konut sahibi olabiliriz diye. Bu konuda çalışmalarımız olacak. Bunu da kendilerine ifade ettik” şeklinde konuştu.

Hizmet İş 2 Nolu Şanlıurfa Şube Başkanı Bozan İzol ise, “AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül sağ olsun bizlere nezaket ziyaretinde bulundu. Burada çok güzel bir ortam oluştu. Ziyaretinden dolayı konfederasyon ve sendikam adına çok teşekkür ediyorum. İnşallah çıktığı bu yolda başarılı olur” dedi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *