«

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Adayı Baydilli, Kızlar kırsal mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmalarını anlattı ve destek istedi.

31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Adayı Baydilli kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Kızlar kırsal mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Baydilli’ye ziyarette Belediye Meclis Üyesi Adayları, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Vatandaşlara 3,5 yılda kırsalda yaptıkları çalışmaları ve kırsalın kalkınması için yapacakları projeleri anlatan AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli AK Parti belediyeciliği ile kırsal mahallelerin ciddi hizmetler gördüğünü dile getirdi.

Başkan Adayı Baydilli şöyle konuştu: “3,5 yıllık görevimde kırsal mahallelerimizi merkezden ayırmadan hizmet götürdük. 186 kırsal mahalle ve mezramızın tamamının içindeki yolları stabilize malzeme döşeyerek çamurdan kurtardık. Çoğu kırsal mahallemize çok amaçlı salon kazandırdık, halen yapımı devam edenler, projesi hazır olanlar ve yer sıkıntısı çözülecek olanlarla tamamına yapmış olacağız. Kırsaldaki gençlerimizin spor yapabilmesi için toplu taşımalı eğitimin olduğu köylere sentetik çim saha yaptık.

Biz AK Parti belediyeciliğinin gereği olarak kırsalımızın da kalkınmasına önem vererek hizmetlerimizi eşit bir şekilde getirdik. Yapamayacağımız hiçbir hizmetin de sözünü vermedik. İnşallah vatandaşlarımızın da desteğiyle yeni dönemde hizmetlerimizi artırarak devam edeceğiz.”

Ziyaretin ardından Başkan Adayı Baydilli, Kızlar kırsal mahallesindeki vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *