«
Gittiği her yerde büyük sevgi ile karşılanan Canpolat Haliliyelilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. 31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren Canpolat Haliliye ilçesine bağlı kırsal mahallelere adeta çıkarma yaptı.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu Belediye Meclisi üyesi adayları ile beraber Haliliye ilçesindeki kırsal mahalleleri ve muhtarları ziyaret ederek kırsal mahallelerdeki çalışmalar hakkında istişare ettiler.
Ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat,”Haliliye ilçemizi karış karış geziyoruz. Seçim çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Zemzem Gülender Açanal’a, İlçe Başkanımız Süleyman Aksu’ya, Belediye Meclisi üyesi adaylarımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum. İlçemize bağlı kırsal mahallelerimizi ziyaret ederek halkımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın AK Parti’ye olan teveccühü oldukça yüksek, bizlerde bu sevgiye layık olmaya çalışacağız. Biz bir ekibiz, beraber çalışıyoruz. El ele gönül gönüle vererek Haliliyemizi ve Şanlıurfa’mızı daha ileriye götürmeye kararlıyız, inançlıyız. İnşallah 31 Mart akşamı çok güzel bir sonuçla zaferle çıkacağız. 1 Nisan sabahından itibaren vatandaşlarımıza hizmet etmeye, hizmetkârları olmaya çalışacağız.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ise,  Gittiğimiz her yerde güzel karşılanıyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra ise söz verdiğimiz çalışmaları yerine getireceğimizi ifade ettik. Bizim düsturumuz halka hizmettir, halka hizmet hakka hizmettir. İlgi ve alakaları için tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Kargılı kırsal mahalle muhtarı Halil Can ise,” Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek katılan herkese teşekkür etti”.” 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *