«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Serhat Erdem Türkiye gündemine oturdu

Serhat Erdem Türkiye gündemine oturdu

53469056_566730897139630_6506522007696310272_n

Karaköprü bağımsız belediye başkan adayı Erdem, Karaköprü belediyesine seçim çalışmaları kapsamında bir ziyaret eden Erdem, karşısında ne bir müdür ne de bir personel görebildi bunun üzerine sosyal medya hesabında yayınladığı video ile gündem oturdu.

8 Mart Karaköprü belediyesindeyim diyen Erdem, “Bugün miting var. Bu belediyenin tüm çalışanları ve personelleri, bakın tüm kapılar kapalı hepsi mitinge gitmiş. Bu personellerin hepsi zoraki götürülmüş. Burada şimdi kim gelen insanların işini görüyor. Başkan yardımcısı yok, İnsan kaynakları yok, Mali hizmetler müdürü yok, muhasebe yok hiç kimse yok. Siz bu Karaköprü belediyesinin çalışanlarını mitinge götürürseniz burayıda kaybedersiniz” dedi.Karaköprü bağımsız belediye başkan adayı Erdem, Karaköprü belediyesine seçim çalışmaları kapsamında bir ziyaret eden Erdem, karşısında ne bir müdür ne de bir personel görebildi bunun üzerine sosyal medya hesabında yayınladığı video ile gündem oturdu.

8 Mart Karaköprü belediyesindeyim diyen Erdem, “Bugün miting var. Bu belediyenin tüm çalışanları ve personelleri, bakın tüm kapılar kapalı hepsi mitinge gitmiş. Bu personellerin hepsi zoraki götürülmüş. Burada şimdi kim gelen insanların işini görüyor. Başkan yardımcısı yok, İnsan kaynakları yok, Mali hizmetler müdürü yok, muhasebe yok hiç kimse yok. Siz bu Karaköprü belediyesinin çalışanlarını mitinge götürürseniz burayı da kaybedersiniz” dedi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Hasan Ray Hakkında

avatar

Hasan Ray

Uzunca bir süre Şanlıurfa'da çeşitli basın kuruluşlarında çalıştıktan sonra, Şimdi Urfakalesi.com'da sizlerleyim

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *