«

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli’nin açtığı seçim bürosu her gece vatandaşlarla dolup taşıyor. Başkan Adayı Baydilli seçim bürosunda vatandaşlarla buluşup 31 Mart’ta seçildikten sonra yapacakları çalışmaları ve projeleri anlatıyor

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Genel Merkezi tarafından Karaköprü Belediye Başkanı Adaylığına tekrar seçilen Mevcut Başkan Metin Baydilli’nin açtığı seçim bürosu her gece vatandaşlarla dolup taşıyor. Vatandaşlar Başkan Adayı Baydilli’ye büyük sevgi gösterisinde bulunurken, Başkan Adayı Baydilli vatandaşlara çalışmalarını ve projelerini anlatarak destek istiyor.

Birçok ailenin seçim bürosunda ziyaret ettiği Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’ye vatandaşlar güvenirken, Karaköprü’nün gelişimini sürdürmesi için Başkan Adayı Baydilli’nin tekrar seçilmesi gerektiğini iletiyorlar.

Seçim bürosunda vatandaşlara hitap eden Başkan Adayı Baydilli, destekleri ve ilgileri için teşekkür ederken, Karaköprü’nün çok daha iyi yerlere gelmesi için bundan sonra daha fazla çalışacaklarını söyledi.

Baydilli, “Görevde olduğum sürece özveriyle hizmet ettiğim Karaköprü’ ye tekrar hizmet etme imkânı bulduğum için gerçekten çok mutluyum. Hizmetin devamı ve daha iyi hizmetlerin gelmesi için inşallah 31 Mart’ta sizlerin büyük desteğiyle tekrar göreve geleceğiz. Biliyorum ki bundan sonra işim daha zordur, yüküm daha da ağırdır. Ancak ilçemizdeki vatandaşlarımızın desteğiyle bu yükün altından kalkıp ilçemize hizmetin en iyisini getireceğimize yürekten inanıyorum. Seçim büromuza ziyaretleriniz bizi onurlandırıyor, seçime kadar her gün sizleri buraya hasbihal etmeye bekliyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin seçim bürosunu ziyaret eden vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *