«
Cinsel istismar ve idam sesleri

Türkiye’nin gündemini sarsan çocuklara cinsel saldırı şimdiki ismiyle cinsel istismar olaylarına bir yenisi daha eklendi.

İstanbul Küçükçekmece’de, cinsel saldırıya uğradığı iddia edilen ve evinin yanında baygın halde bulunan 5 yaşındaki kız çocuğu hastanede tedavi altına alınırken bütün ülke ayağa kalktı.

Daha önce de ülkenin diğer kentlerinde buna benzer olaylar olmuştu ve vatandaşlar yine ayaklanarak bu sapık ve sapkın zihniyetli yaratıklar için ‘idam’ diye haykırmıştı.

Vatandaş haykırdı haykırmasına ama onların sesine kulak veren kimse olmadı. Birkaç gün sosyal medyadan ve sokaklarda tepkilerini dile getiren vatandaşların yanı sıra kendisine ‘psikolog’ ya da ‘sosyolog’ diyen birkaç tane de kiralık kalem de toplumun gazını almak için konuştu, durdu.

Bu sefer toplumda infiale neden olan bu olayın da diğerlerinden her hangi bir farkı yok ancak İsyanbul’da olması ve olayın sosyal medyada kısa sürede yayılması herkesin kısa sürede harekete geçmesine neden oldu.

Emniyet bu sapığı her yerde arıyor; resmi Twitter hesabından da açıklama yapıyor. Ancak toplum bu sefer buna kulak asmayacağa benziyor. Çünkü buna benzer olayların daha önce de yaşanmış olması toplumdaki öfkeyi zirveye çıkardı.

Daha öncede bu ülkenin küçük bedenlerine kirli ve alçak eller uzanmıştı. O zaman da idam sesleri yükselmişti. Ancak bu idam seslerine karşı bazı kendini bilmez siyasi ve sözüm ona demokrasi taraftarı sapkın, sesini yükseltmiş ve bu sapıkların korunması için adeta kalkan olmuştu.

Bu kalkan sayesinde bu sapıklar bugün böyle bir olaya daha imza atmayı başardı. Ben de buradan soruyorum; sizler o minik bedenlerin yerinde olsaydınız yine aynı tepkiyi verirmiydiniz?. Elbette vermezdiniz çünkü sizin canınız yandığı anda o sapkınları korumak için yükselttiğiniz sesiniz bu sefer onların asılması için yükselirdi.

Aynı şekilde mevcut hükümete de sesleriniyorum; siz bu şerefsizlerin asılması için hala neyi bekliyorsunuz?

Ben de ‘idam’ istiyorum ama bu idamın ilaçla falan olmasını da istemiyorum. Bu sapkın ve sapık zihniyetli şerefsizlerin toplumun gözü önünde asılarak imha edilmesini istiyorum.

Ancak ve ancak bu şekilde bu olayların son gelir. Kimsenin bu sapıkları korumak gibi bir hakkı ve tekisi olmamalıdır.

Eğer bu devlette gerçekten demokrasi varsa küçük günahsız bedenlerin korunması için araç olmalı bu şerefsizlerin cezaevlerinde keyif çatması için değil…

İlginizi çekebilecek diğer haberler

  • Eşbaşkan Başkan Hatice Çevik tutuklandı

  • Urfa valiliğinden Suruç açıklaması

  • Suruç Belediye başkanı gözaltına alındı

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *