«
HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam, Barzani ile görüştü

ERBİL – HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, Kürdistan Demokrat Partisi (PDK) Genel Başkanı Mesud Barzani ile bir araya geldi. Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Güney Kürdistan’a giden HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, eski Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı ve PDK Genel Başkanı Mesut Barzani ile görüştü.

Ziyarette HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam’a, Genel Başkan Vekili Zekeriya Yapıcıoğlu, genel başkan yardımcıları Şehzade Demir ve Abdussamed Yalçın eşlik etti. Barzani tarafından karşılanan Sağlam ve beraberindeki heyet, burada basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.

Türkiye siyasetindeki son durum ve bölgedeki gelişmelerin ele alındığı görüşmede, Kürt halkının durumu ve yaşadığı sıkıntılar ile ilgili görüş alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Ziyaretleri vesilesiyle HÜDA PAR Genel Başkanına ve beraberindeki heyete teşekkür eden Barzani, HÜDA PAR’a çalışmalarında başarılar diledi. HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam da Barzani’ye çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkürlerini iletti.

(Ramazan Casuk-İLKHA)

İlginizi çekebilecek diğer haberler

  • Gölpınar’a üvey evlat muamelesi yapılıyor

    • Gençler parklarda uygunsuz hareketler yapıyor

    Bir Cevap Yaz

    Bir Cevap Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *