«
Ceylanların zirve inadı sürüyor
Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Ceylanpınar Belediye Spor ligin 3‘üncü haftasında 15 Temmuz Gençlik Spor’a konuk oldu. Karşılaşma 2-2 sona ererken Ceylanlar aldıkları 1 puanla zirve inadını sürdürdü.

Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Ceylanpınar Belediye Spor ligin 3‘üncü haftasında 15 Temmuz Gençlik Spor’a konuk oldu. Yenice 2 nolu sahada oynanan maçta Ceylanpınar Belediye Spor karşılaşmada etkin oynayan taraf olurken, kazandığı fırsatları skorborda yansıtamadı.

Karşılaşma 2-2 sona ererken, Ceylanlar aldıkları 1 puanla puanını 7’ye çıkardı ve ligde 15 Temmuz Gençlik Spor’un hemen arkasında liderle aynı puanda yer alarak zirve yarışını sürdürdü. Ceylanpınar Belediye Spor adına beraberliği getiren goller 19.dakikada İbrahim Kısak ve 88.dakikada İlhan Doğan’dan geldi.

Öte yandan ligin dördüncü haftasında Ceylanpınar Belediye Spor ligin 4’üncü haftasında kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde Şanlıurfa Gençlerbirliği’ni konuk edecek.

“CEYLANLAR’IN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEK”
Maç sonunda açıklama yapan Ceylanpınar Belediye Spor Kulübü Başkanı Adnan Yıldız, “Bugün ligin 3’üncü haftasında ligin en bütçeli ve en güçlü takımıyla karşılaştık. Buna rağmen 1 puan aldık ve daha çok pozisyona giren taraf olduk. Puanımızı 7’ye çıkararak liderle aynı puanda zirve takibimizi sürdürdük. Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi yürekten kutluyorum. Ceylanların zirve yürüyüşü devam edecek” dedi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *