«
Mobil Cover’s Bahçelievlerde açıldı

Mobil Cover’s telefon aksesuarları mağazası Mehmet Akdağ önderliğinde Bahçelievlerde açıldı.

Şanlıurfa’nın sosyal ve ekonomik anlamda yükün sırtlayan Haliliye İlçesine bağlı Bahçelievler mahallesinde genç yatırımcı tarafından kurulan Mobil Cover’s telefon aksesuarları mağazası gençlerin ve bayanların gözdesi haline geldi. Henüz yeni olmasına rağmen bol ve eşi benzeri olmayan çeşitleriyle Urfalı gençlerin uğrak noktası oldu.

Işıl ışıl her renkten ve modelden ürün

Genç girişimci Mehmet Akdağ tarafından açılan mağazada ışıl ışıl renk tonlarından ve her modelden oluşan telefon aksesuarları yoğun talep görürken genç yaşlı, kadın erkek herkesin tercih ettiği bir nokta haline geldi. Mağaza hakkında kısa bir açıklama yapan genç girişimci Mehmet Akdağ, gençlerimiz ve diğer vatandaşlarımızın bizleri tercih etmesi bizler için gurur verici bir olaydır” dedi.

Tüm telefon aksesuarları mevcut

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mağazalarında her yaştan bireye hitap edecek ürünler olduğunu belirten Akdağ, “Bizim mağazamız yaş farkı olmaksızın herkesin zevkine hitap edebilecek bir ürün yelpazesine sahiptir. Sadece telefon kılıfları ile kalmadık. Kulaklı, ses sistemleri powerbank gibi ürünler ile de hizmet veriyoruz. Bütün Urfalı hemşerilerimizi mağazamıza bekliyoruz” diye konuştu.

BENZER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *