«
Urfaspor’da her kafadan bir ses çıkıyor

Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta, “Urfasporlu futbolcular olarak artık antrenman ve maçlara çıkacak gücümüz kalmadı” denildi.

TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor’da sorunların arkası gelmiyor. Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta, “Urfasporlu futbolcular olarak artık antrenman ve maçlara çıkacak gücümüz kalmadı” denildi.

Ekonomik sıkıntılar devam ediyor

Şanlıurfaspor’da ekonomik problemler devam ediyor. Daha önceki haftalarda yönetim kurulu maçlara çıkmayacaklarını açıklamış ve ardından takım tekrar maça çıkmıştı. Yönetimin aldığı kararlar bir gün sonra değişmesi taraftarın tepkisine neden oldu.Yönetimin ardından bu sefer Urfaspor’un futbolcuları bundan sonra maça çıkmayacaklarını açıkladı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta Urfaspor futbolcuları olarak antrenman ve maçlara çıkmayacaklarını belirterek, “Biz yazmaktan yorulduk artik ne söz kaldı ne kelime. Hala antrenmana bir koli, su tesise kahvaltılık malzeme gelmiyorsa forma için sakatlanan insanlara sahip çıkılmıyorsa defalarca toplantı yapılsa da demek ki bir sonuç çıkmıyor. Artik antrenman ve maçlara çıkacak gücümüz de yok zaten”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *