«
Bahattin Yıldız’dan çok sert açıklama

AK Parti Şanlıurfa il başkanı Bahattin Yıldız partisi’ne iftira atıldığını ileri sürerek Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

İşte Bahattin Yıldız’ın açıklamaları;

Partisine yönelik sosyal medya ‘da iftira atıldığını ileri süren Yıldız” iddiasını ispatlamayan alçaktır, şerefsizdir “açıklamasında bulundu.

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız ,sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi;

1/ Öteden beri Şanlıurfa’mızın Yükselen Bir Değer Olmasını hazmedemeyen ve temsil ettiklerini iddia ettikleri zihniyetle hiçbir alakası olmayan, bir kaç müfteri Şanlıurfa’mızı kısır çatışmaların içine Ve geri kalmışlığa mahkum etmek istiyorlar.

2/Geri kalmışlığın mimarı olan bu şahıslar, bugün modern Şanlıurfa’nın ve büyümenin önünü keserek bizi geçmişteki kısır çatışmaların içine çekmek istiyorlar. Sosyal Medyada Ahlaksızca Paylaşımlarını ve iftiralarını sürdürmektedirler.

3/ Partimizde Kongreye Gittiğimiz Bu Süreçte Her Türlü Yalan, İftira Ve Kara Propagandaya Başvuruyorlar. Bugüne Kadar Dürüstlüğümüzden Taviz Vermedik Bundan Sonra Asla Taviz Vermeyeceğiz.

MÜDDEİ İDDİASINI İSPATLAMAKLA MÜKELLEFTİR.

İddiasını İspatlamayan, Alçaktır, Şerefsizdir.

4/Vatandaşlarımızın Menfati Tüm Kurumların Üzerindedir. Nasıl ki Bugüne Kadar Vatandaşlarımızın Yanında Olduysak Bundan Sonrada Yanlarında Olacağız.

5/Tüm İftiralara Karşı nasıl ki bugüne kadar savcılıkta hukuki işlemleri sürdürdük, bundan sonra da bunlar sırtlarını kime ve nereye dayamış olurlarsa olsunlar, Avukatlarımız Hukuki İşlemleri Başlatacaklardır. Bizler Şanlıurfa İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz,
DURMAK YOK YOLA DEVAM…

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *