«
Suruç Belediyesi öğrencileri sevindirdi

Suruç Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Kenan Aktaş, köy okulunda eğitim gören 45 öğrenciye mont hediye etti.

İlçe kırsalındaki köy okullarda eğitimleri sürdüren ve kışlık giysi ihtiyacı olan 45 öğrenci için Kaymakam Kenan Aktaş, tarafından mont temin edildi.

Köy okullarını ziyaret edip öğrencilerle bir araya gelen Aktaş, onlara yakından ilgilendi ve bir süre sohbet etti. Aktaş, hediye edilen montları öğrencileri kendisi giydirdi.

Aktaş, ayrıca okulun çevre düzenlemesi yapılması ve bahçe kısmında bulunan ihata duvarı ve okulun dış duvarında boyaması talimatını verdi.

Kaymakam Aktaş, yaptığı açıklamada, okulun daha güvenli bir şekilde öğrencilerin eğitim görmesi için güvenlik kamera sisteminde kurulacağını belirtti.

Özellikle köy ve mezralardaki çocuklara yönelik çeşitli destek programları başlattıklarını aktaran Aktaş, kış ayının kendini hissettirdiği bu günlerde ihtiyaç sahibi 45 öğrencimize mont yardımında bulunduklarını kaydederek, “Çocuklarımızı seviyoruz Onlar bizim geleceğimizin teminatı peyderpey Suruç genelinde yapacağımız çalışmalarda belirlediğimiz Okullardaki öğrencilerimize mont yardımının yanı sıra kırtasiye ve giyim yardımlarımız devam edecek.” dedi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *