«
Jandarmadan Urfa’da dev operasyon

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele kapsamında düzenlenen operasyonlarda uyuşturucu tacirlerine darbe vuruldu. Operasyonlarda otomatik silah ve uyuşturucu ele geçirildi.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele kapsamında  Siverek ve Suruç ilçelerinde icra edilen operasyonlar düzenledi. Düzenlenen operasyonlarda 16 kg kubar esrar, 53 gr eroin, 2 adet hassas terazi, 2 adet AK47 kaleşnikof piyade tüfeği,  3 adet tabanca, 10 adet AK47 kaleşnikof piyade tüfeği şarjörü, 4 adet tabanca şarjörü ve bu silahlara ait 166 adet mühimmat ile 1 adet silah üstü dürbün ele geçirildi.

Olaylarla ilgili 14 şüpheli şahıs gözaltına alınırken, bu şahıslardan 6 şüpheli şahıs tutuklanarak ceza evine gönderildi. Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumluluklarının gereğini yerine getiriyor. Bu kapsamda kaçakçılık faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam ediyor.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

  • Husumetli olduğu kişiye kurşun yağdırdı

  • Husumetli olduğu kişiye kurşun yağdırdı

  • SSPE’nin pençesine 2014 ve 2012 doğumlu çocuklar da düştü

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *