«
‘Karaköprü Belediyesi Ak Parti’ye ihanet ediyor’

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Akbayır mahallesinde belediyenin görmezden geldiği sokak aralarında yağmurla beraber oluşan çamur bütün mahalleye yayıldı. Uzun zamandır ham şekilde kalan sokaklarda yazın toz kışın ise çamur deryaları oluşuyor. Mensubu oldukları partinin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik anlayışıyla bağdaşmayan bu durumlar vatandaşın büyük tepkisine neden oldu.

Sadece poz vermekle yetiniyorlar

Karaköprü’nün hemen her tarafında vatandaşlar sorunlar ile boğuşurken belediye ve başkanının ilçeyi güllük gülistanlık göstermesi sorunların katlanarak artmasına neden oluyor. Var olan sorunların çözülmesi noktasında kafalarını kuma gömmeyi tercih eden belediye yetkilileri medyada bol bol poz vermeyi de ihmal etmiyor.

‘Kendi Partilerine ihanet ediyor’

Çamurla kaplanan yollara tepki gösteren vatandaşlar, Karaköprü Belediyesi yöneticileri Ak Parti’ye ihanet mi ediyor.” dedi. Belediye yöneticilerinin ilçe sorunları karşısında umursamaz bir tavır içinde olduklarını söyleyen vatandaşlar, “Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz bu sokakların hali bizi perişan ediyor” ifadelerine yer verdi.

HABERİN VİDEOSU

İlginizi çekebilecek diğer haberler

  • Karaköprü’nün ölüm traktörleri

  • Yaşampark şimdiden dökülmeye başladı

  • Gençler parklarda uygunsuz hareketler yapıyor

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *