«
Narlıdere Kavşağı göle döndü, trafik akışı durdu

Şanlıurfa Diyarbakır Karayolu Karaköprü mevkisinde bulunan ve Şanlıurfa trafiğinin can damarlarından olan Narlıdere Köprülü kavşağında aşırı yağıştan dolayı trafik durdu.

Köprünün en alt katında rögarların tıkanması sonucu gün boyunca yağan yağmurun suları birikerek göle döndü. Göle dönen kavşakta ilerleyemeyen sürücüler şikayette bulundu. Şikayet üzerine olay yerine gelen polis ve ŞUSKİ ekipleri tıkanan rögarları açarak suyu tahliye etti. Sular tahliye olunca trafik yeniden normale dönmeye başladı. Her kış Şanlıurfa genelinde aynı manzaraların yaşanması vatandaşların tepkisini topluyor.

Yağmur sularını taşıyamayacak şekilde yapılan su tahliye kanalları her sene kış aylarında tıkanıyor ve vatandaş mağdur oluyor. Bu da ŞUSKİ ekiplerinin her kış yüzlerce personel ve araç ile çalışıp mesai yapmasına neden oluyor. Bu çalışma belediye bütçesinden binlerce lirasının akıp gitmesine de sebep oluyor.

Narlıdere Viyadüğü ve Köprülü Kavşağında, ŞUSKİ ekipleri tarafından rögar ve kanalizasyon temizlik çalışmaları yürütüyor
Narlıdere Viyadüğü ve Köprülü Kavşağında, ŞUSKİ ekipleri tarafından rögar ve kanalizasyon temizlik çalışmaları yürütüyor

İlginizi çekebilecek diğer haberler

  • Narlıdere Kavşağı göle döndü, trafik akışı durdu

  • Silahlı kavga; 10 yaralı

  • ‘Karaköprü Belediyesi Ak Parti’ye ihanet ediyor’

  • HUDA PAR, Gazeteci Yazar Hasan Ray’ı ziyaret etti

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *