«

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat, beraberinde bulunan heyet ile Eyyübiye esnafını ziyaret etti.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat, Eyyübiye İlçe Başkanı Ahmet İdem ve beraberinde bulunan heyet, merkez Eyyübiye ilçesinde Halepli Bahçe Çarşısı esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HÜDA PAR heyetine yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, son yıllarda işlerinde büyük bir düşüş olduğunu, büyük marketler ve alışveriş merkezleri nedeniyle iş yapamaz hale geldiklerini söylediler.

Esnafın, büyük marketler ve alışveriş merkezlerinden dolayı iş yapamaz hale geldiklerine dikkat çeken Erat, “Partimizi ilk kurduğumuzda halkımıza bir söz verdik. Sadece seçimden seçime değil, her zaman halkımız ile iç içe olup sorunlarını gündeme taşıyacağımıza dair söz vermiştik. Bu nedenle halkımızı ziyaret ediyor ve sorunlarına çözüm olması konusunda elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz.

Onların sesini ilgili mercilere ulaştırma adına kamuoyunu bilgilendiriyoruz. Yetkililerin Eyyübiye esnafının sorunlarını göz ardı etmemesi gerekiyor. Merkez Eyyübiye ilçemizde esnafımızı ziyaret ederek, sorunlarını dinledik. Maalesef büyük marketler ve alışveriş merkezlerinden dolayı iş yapamaz hale geldiklerini belirttiler. Küçük esnafımız neredeyse evine ekmek götüremeyecek kadar iş yapamaz hale gelmiş durumda. Esnafımızın belirtiğine göre; daha önceleri bu çarşıda insan trafiğinden geçilmezken, şimdi müşteri bulamıyorlar.” dedi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *