«
  1. Anasayfa
  2. Asayiş
  3. Karaköprü sokak köpeklerinin meskeni oldu

Karaköprü sokak köpeklerinin meskeni oldu

PSX_20200207_210124

Şanlıurfa’nın Merkez Karaköprü ilçesinin var olan sorunlarına birde sokak köpekleri sorunu eklendi.

Şanlıurfa’nın en gözde ilçesi olarak öne çıkan Karaköprü ilçesi gerek altyapı  konulgerek üstyapı anlamında birçok sorunla boğuşuyor. Bu sorunlar karşısında sınıfta kalan Karaköprü Belediyesi yönetimi günü kurtarmanın derdine düştü. Var olan sorunların çözümü için herhangi bir proje üretemeyen belediye yönetimi vatandaşların ciddi tepkisi ile karşılaşıyor.
Ulaşımdan sağlığa, enerji kesintilerinden içme suyuna kadar birçok sorunla boğuşan Karaköprü ilçesi sakinleri sokak köpeklerinin korkusundan dışarı çıkamaz oldu.

Ana caddeleri ve parkları mesken tutan sokak köpekleri vatandaşların korkulu rüyası oldu. Sokak köpeklerinin fotoğraflarını haber ihbar hattımıza gönderen Karaköprülü vatandaşlar belediye yetkililerinin bu konuda bir çözüm üretmesini beklediklerini belirtti.

Konuyla ilgili tepkilerini dile getiren Hasan Kaya adlı vatandaş, “Belediye başkanı ve belediye yetkilileri sürekli gazete sayfalarında boy boy poz veriyor. Ancak Karaköprü’deki sorunlar gittikçe büyüyor. Bu sorunların en başında ise bu köpeklerden kaynaklanan tehlike geliyor. Bu konuda acilen bir çözüm bulunması gerekiyor.”dedi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Hasan Ray Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *