«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Urfasonhaber ulusal medyada yer aldı

Urfasonhaber ulusal medyada yer aldı

fox

Şanlııurfa’da haftalık yayımlanan Urfasonhaber Gazetesi imza attığı haberle ile ulusal medyanın gündemine girmeye devam ediyor. Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan tarım alanlarının betonlaşmasını haber konusu yapan gazetemizin bu haftaki sayısı Türkiye’de en çok izlenen FOX TV’den İsmail Küçükkaya’nın programında genişçe yer buldu.

Kentin sesi olmaya devam ediyor

Şanlıurfa’nın temel sorunlarından olan tarım alanlarının imara açılmasını haberleştirerek kente ve bölgeye karşı olan sorumluluğunun gereğini yerine getiren gazetemiz Urfasonhaber Gazetesi, ülke gündeminde yer edinmeye devam ediyor. Yayın politikası olarak çözüm odaklı haberler yapan Urfasonhaber Gazetesi kentin sorunlarının çözümü noktasında ilklere imza atmaya devam ediyor.

Amacımız çözüm odaklı olmak

Yayın politikalarının temelini çözüm odaklı haberlerin oluşturduğunu söyleyen imtiyaz sahibi Mustafa Çiçek, “Bizim amacımız kentte var olan sorunların çözümü için çalışmaktır. Bu noktada gazete olarak üzerimize düşeni dün yaptığımız gibi bu günde yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu çabamıza destek oldukları için FOX TV ekibine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Hasan Ray Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *