«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Feyyaz Soylu, yatmaya gelmiş

Feyyaz Soylu, yatmaya gelmiş

WhatsApp Image 2020-02-14 at 15.09.06

Geçtiğimiz ay görevinden alınan Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak’ın yerine atanan Belediye Meclis Üyesi Feyyaz Soylu, katıldığı bir programda akıllara zarar bir açıklamada bulundu. Soylu açıklamasında başkan olarak atandım ama yapacak bir hizmetim yok oturacağız yatacağız konuşacağız dedi.

Görevi vatandaşa hizmet götürmek olan Belediye Başkanı benim yapacak bir hizmetim yok diyerek şaşkınlık yarattı. Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu kameraların önüne geçerek yapacakları hizmetlerden bahsedeceği sanılırken orada ve ekran başında duran herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı.

Soylu, “Eğer gerçekten hizmet konuşacak olursak benim bir hizmetim yok, Bana yapılacak bir hizmet kalmamış yani benden önceki Belediye Başkanları yapılması gereken her şeyi yapmış şimdi bana kalan oturmak yatmak ve hasbihal etmek” diyerek etrafındakileri de şaşkına uğratan bir açıklama yaptı.

Açıklama yaptığı esnada etrafında bulunan şahısların sözüne müdahale ederek “Olacak” şeklinde müdahale etmesi gözlerden kaçmazken Başkan Soylu’nun sözlerine nasıl bir açıklık getireceği merak konusu oldu. Video sosyal medyada yayıldıktan sonra kısa süre viral olurken başta Ceylanpınar halkı olmak üzere bir çok sosyal medya kullanıcısı tarafından tepkiye karşılandı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *