«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Başkan Mehmet Akdağ, Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına tepki gösterdi

Başkan Mehmet Akdağ, Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına tepki gösterdi

İÇ-MANŞET

Editör: Hasan Ray

İşçi Sağlığı Ve Güvenliği Çalışanları Sendikası Şanlıurfa Şube Temsilcisi Mehmet Akdağ, yaptığı açıklama ile Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına tepki gösterdi.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından alınan seferberlik kararından haberlerinin olmadığını belirten Akdağ, “İşçi sağlığı ve güvenliği çalışanları sendikasi  genel merkezinin yaklaşık bir aydır bas bas bağrışlarını dikkate almayan  Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın  seferberlik ilanından  neden sendikamızın bilgisi olmamıştır.” dedi.

Alanlarında en güçlü sendika olmalarına rağmen yaptıklarını basın açıklamalarının dikkate alınmadığını söyleyen Akdağ, şunları söyledi;

“Bu alanda en çok üyesi ve örgütlü gücü bulunan bizler ülke genelinde  corena virüsü ile ilgili  basın açıklamaları uyarıları  dikkate alınmadı. İSGSEN  (İşçi Sağlığı Ve Güvenliği Çalışanları  Sendikası) Genel Merkezimiz  Genel Başkanımız İrfan Sayar, nezaretinde tüm şubelerimiz, il temsilcilerimiz  gerek yerel gerek ulusal gerek sosyal  medya  üzerinden gerekli uyarılar  yapılmakta, görev  için tüm hazırlıklarını yapmış bulunmakta, çalışanlarımızın  işverenlerimizin  tüm sosyal çevrelerin bakanlığımızın acil olarak gerekli çalışmaları  yaparak ivedilikle  harekete geçmeye çağırıyoruz. Bu zor süreçte  İSGSEN ( İşçi Sağlığı Ve Güvenliği Çalışanları Sendikası) olarak  görev almaya hazırız .

Corona virüsü halkımızın ve çalışanlarımızın hayatını  tehdit etmeye devam etmekte İşyerleri acısından acil olarak acil eylem planları oluşturulmalı   aile ve sosyal hizmetler bakanlığımızın yerel bürokratlarımızın  belediyelerimizin diğer tüm kamu kurumların koordinasyonunda  tüm ilerimizde  acil koordinasyon  kurulmalı   genel merkezimiz  bu konuda üstüne düşeni yapmaya hazır  görev beklemektedir”

Bir Cevap Yaz

HASAN RAY Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *