«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. MİR Otomotiv Oto Salım Satımında Güvenin Adı Oldu

MİR Otomotiv Oto Salım Satımında Güvenin Adı Oldu

mir - otomotiv - urfa - mir -

Şanlıurfa’da otomotiv sektöründe güvenilir alışverişin adresi olan MİR Otomotiv, kaliteden taviz vermeden hizmete devam ediyor.

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde Şanlıurfa Valiliği karşısında hizmete başlayan MİR Otomotiv, Şanlıurfalılara verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile güvenin adresi oldu. Mehmet TUTUŞ ile Nebi Günbegi önderliğinde kurulan MİR Otomotiv, ilkeli hizmetiyle Şanlıurfa’da otomotiv sektörüne yeni bir soluk getirdi.

Kentimize layık bir işletme açtık

Sağlam ve güvenilir alışveriş yapmak isteyen vatandaşların kısa sürede en uğrak durağı haline gelen MİR Otomotiv, adına konuşan Mehmet TUTUŞ, “Şanlıurfamız güvenirliği ile bilinen bir kenttir. Biz de arkadaşlarımız ile bu güvenirliğe uygun bir işletme ile hizmete başladık. Kısa sürede aldığımız yol ile doğru ilkeler benimsediğimizi gösterdik. Kaliteli ve güvenilir bir alışveriş yapmak isteyen bütün vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.” dedi.

Bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz

Her bütçeye hitap ettiklerini belirten Mehmet Tutuş, “Araçlarımız arasında her vatandaşımızın bütçesine uygun olanlar var. Bizim amacımız kaliteli hizmetimizle birlikte her bütçeye uygun araçları vatandaşlarımıza kazandırmaktır. Temel ilkemiz kaliteli ve güvenilir alışveriştir. Bütün vatandaşlarımızı MİR Otomotiv ile tanışmaya davet ediyoruz.” diye konuştu.

 

İLETİŞİM:

Telefonlar:

Mehmet Tutuş: 05426245609

Nebi Günbegi: 05425685500

Adres: Şair Nabi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Durmaz Apt: 96 /E

 

Güvenilir Alışveriş Denilince Mir Otomotiv Akla Gelir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *