«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Karaköprü Belediyespor Taraftarı Ayaklandı

Karaköprü Belediyespor Taraftarı Ayaklandı

IMG-20200805-WA0014

TFF 3. ligde mücadele eden Karbel Karaköprü Belediyespor taraftarları son günlerde kamuoyunda konuşulan ve takımın İstanbul grubuna devredilmesi ve isminin değiştirilmesi ile ilgili sosyal medyadan tepki gösterdi.

3 yıldır Şanlıurfa’yı TFF 3. Ligde temsil eden Karbel Karaköprü Belediyespor’un son dönemlerdeki belirsizliği taraftarların sabrını taşırdı. Kırmızı siyahlı ekibi destekleyen taraftarlar son günlerde medyada konuşulan kulübün ‘İstanbul Grubu’ diye nitelendirilen ekibe devredilmesi ve isminin değiştirilmesi durumuna sosyal medyadan tepki gösterdi.

Şanlıurfaspor’un sıkıntılı döneminde borcu olmadan profesyonel liglerde Şanlıurfa’yı temsil eden ve futbolculuk hayali kuran Urfalı gençlerin umudu olan Karaköprü Belediyespor’un devredilmesi ve belirsizliğe sürüklenmesine taraftarlar isyan etti.

Şanlıurfaspor’un başına gelen durumun Karaköprü Belediyespor’un da başına geleceğini belirten taraftarlar kulübün İstanbul grubuna devredilmesinin büyük bir skandal olacağını ifade ettiler.

Takımın devredilmesine neden olacak kişilere ateş püsküren taraftarlar bu skandala imza atacak kişilerin yapacakları yanlışın unutulmayacağını belirtiyorlar.

Bu tepkilerin ardından atılacak adımların ve kulübün gelecekteki durumu merakla konusu haline geldi.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *