«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Başkan Aktaşoğlu Zafer Bayramı Mesajı Yayınladı

Başkan Aktaşoğlu Zafer Bayramı Mesajı Yayınladı

h465

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mehmet Aktaşoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Aktaşoğlu mesajında “30 Ağustos Zaferi gibi bir gurur ve coşkuyu yaşamamıza vesile olan, ülkemizin bağımsızlığını, kalkınmasını ve modernleşmesini sağlayan, cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

Türk milleti, dün Çanakkale’de, İstiklal Harbi’nde, 15 Temmuz’da olduğu gibi bugün de ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir. Bu azim ve kararlılıkla askeri, siyasi, içtimai ve iktisadi alanlarda gerçekleştirilen kazanımlarla ülkemizin bölgesindeki ve dünyadaki önemi daha da pekiştirilmiş küresel güç haline gelmesi yolunda büyük merhaleler kat edilmiştir şanlı Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *