«
  1. Anasayfa
  2. Dünya
  3. Hür Belediye İş Sendikası Siverek’te İyi İş Çıkardı

Hür Belediye İş Sendikası Siverek’te İyi İş Çıkardı

hur-belediye-is

Siverek Belediyesi kadrolu işçiler ve şirket elemanı imzalanan sözleşme ile büyük sevinç yaşadı.  Siverek belediyesi ile Hür Belediye İş Sendikası arasında imzalanan takım sözleşmesi ile birlikte işçilere adeta bayram sevinci yaşatıldı.

İşçiler Anlaşmadan Mutlu Ayrıldı

Siverek Belediyesi’nde çalışan işçiler için Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ın talimatları doğrultusunda Hür Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Sinan SIR ile Belediye Başkan Yardımcısı Osman Bilden arasında sözleşme görüşmeleri sonuçlandı. Taraflar görüşmeler sonucu işçilerin lehine olan anlaşmaya vardı. Siverek Belediyesi’nde çalışan şirket elemanları işçilere yüzde 34 zam yapılırken kadrolu işçilere ise yüzde 15 zam yapıldı.

Başkan Çakmak’a Teşekkür Etti

Yapılan takım sözleşmesi imza töreni düzenlendi. Düzenlenen törene Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Osman Bilden, Hür Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Sinan Sır, Sendika temsilcilerinden Mehmet Sıdık Altıngöz, Hanif DÜZME ve çok sayıda belediye işçisi katıldı. Hür Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Sinan Sır işçiler adına Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve ekibine teşekkür etti

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *