«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Harran Tıp Fakültesi Başhekimi Ahmet Güzelçiçek’ten Kovid-19 Uyarısı

Harran Tıp Fakültesi Başhekimi Ahmet Güzelçiçek’ten Kovid-19 Uyarısı

PSX_20210108_081341

Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek, Şanlıurfa’Da Kovid-19 hasta sayısında ciddi düşüşün yaşandığına dikkat çekti.

 

Güzelçiçek, tedbirlere sıkı bir şekilde uyulması gerektiğini belirterek uyarılarda bulundu.

 

Kovid-19’la mücadele ederken hastalığa yakalanan Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek, zorlu süreci yenmeyi başardı. Tekrar görevinin başına dönen Dr. Güzelçiçek, Şanlıurfalılara birtakım uyarı ve tavsiyelerde bulundu.

 

Güzelçiçek, “Hastanemize başvuran Kovid-19 hasta düşüş yaşanıyor. Bu durum bizleri sevindiriyor, mutlu ediyor. İnşallah bu Kısa sürede şehrimizden ülkemizden gitmesini temenni ediyoruz. Şu aşamada aşıları dört gözle bekliyoruz.

 

Mutasyona uğramış olan virüsün yeni bir hastalık olacağına vurgu yapan Güzelçiçek, ”İnşallah çok ciddi bir salgına neden olmadan süreç bertaraf edilir inşallah, gelecek aşılarda etkin olacağı noktasında şüphelerimiz var.

 

Hastalığın tedavi edilebilen bir hastalık olduğu unutulmamalı. Kovid süreci son 1 yıldır bizleri derinden etkiledi. Bu süreçte sağlık ordumuz, çok ciddi şekilde çalıştı, yoruldu. Hastalık ciddi şekilde azalmaktadır. Son süreçte bu halkımızdan sosyal hareketlerini azaltarak sosyal mesafeye dikkat etmelerini özellikle maskelerini takmalarını kişisel hijyene dikkat etmelerini önemle vurgulamak istiyoruz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *