«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. ŞUSKİ’de kesintisiz Hizmet Devam Ediyor

ŞUSKİ’de kesintisiz Hizmet Devam Ediyor

PSX_20210112_133037

Başkan Beyazgül’ün oluşturduğu kadro ile birlikte çalışmalarında vatandaşı referans alan ŞUSKİ’de memnuniyet her geçen gün artıyor.

Şanlıurfa’da yıllardan bu yana gelen altyapı sorunları özellikle son Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün göreve geldiği günden bu yana yerini memnuniyete dönüştürdü. Başkan Beyazgül’ün Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ)’nin yönetim kadrosuna getirdiği başarılı isimler ile birlikte oluşturduğu çalışma şeması vatandaşlardan da karşılık buluyor. Talep ve önerilerin ön planda tutularak olası sorunlara aynı gün içerisinde yapılan geri dönüşler ve sunulan çözümler vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

VATANDAŞ SORUNU İÇİN ARTIK GÜNLERCE BEKLEMİYOR

ŞUSKİ’de daha geçtiğimiz yıllarda yaşanan talep dönüşleri şimdilerde aynı gün içerisinde çözüme kavuşuyor. Kayıtlara geçen taleplerin ilgili birimlere yönlendirilmesi ile ekiplerin koordineli yaklaşımı yaşanan memnuniyetin en büyük özelliği olarak kendini gösteriyor. Yatırımlarının yanı sıra vidanjör talepleri, altyapı bakım ve onarımdaki organizasyondan memnun kaldığını belirten vatandaşlar, Başkan Beyazgül’e böylesine bir şema oluşturduğu için teşekkür ediyor. Altyapı sorunlarında merkez ve kırsal ayrımı yapmadan her bölgeye ulaşan ŞUSKİ ekiplerine duyarlılığından dolayı bizler de RAY MEDYA olarak teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *