«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Hilvan Deva Partisi vatandaşlar ile bir araya geldi

Hilvan Deva Partisi vatandaşlar ile bir araya geldi

PSX_20210224_191443

Eski bakan Ali Babacan önderliğinde kurulan ve kısa bir sürede bütün il ve ilçe teşkilatlarına kuran DEVA Partisi Hilvan’da ver çalışmalarına devam ediyor.

Hilvan’da çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam eden Hilvan DEVA Partisi ilçe başkanı Mehmet Ali Barlas, bugün de çalışmalara devam etti.

Hilvan merkez mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen başkan Barlas, vatandaşların ilçe genelinde yaşadığı sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm için ilgili birimler ile irtibata geçiyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren başkan Barlas, “Mahalle ziyaretleri kapsamında bugün de Bağlar mahallesindeki bir gurup vatandaşımız İle bir araya geldik; partimizi DEVA’mızı ve liderimiz Genel Başkanımız sayın ALİ BABACAN’ı konuştuk. Toplumu ayrıştırmayacağız, kutuplaştırmayacağız tüm vatandaşlarımıza eşit mesafede kayırmacılık olmayacak şekilde bir yönetim tarzını benimsiyoruz. Bu keyifli sohbetleri ve bizi ağırladıkları için mahalle sakinlerine çok teşekkür ederiz. Hilvan için HİLVANA DEVA diyoruz.”dedi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *