«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Eyyübiye Belediyesinden öğrencilere moral gecesi

Eyyübiye Belediyesinden öğrencilere moral gecesi

aaa

Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü, belediye bünyesinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için moral gecesi düzenledi. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, hafta sonu sınava girecek öğrencileri moral gecesinde yalnız bırakmadı.

Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü, belediye bünyesinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik, hafta sonu yapılacak sınav öncesi moral gecesi düzenledi. Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağında düzenlenen moral gecesinde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Şarkılar söylendi, halaylar çekildi.

Etkinliğe Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslıhan, Kültür Müdürü İsmail Kaya, eğitmenler ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Mehmet Kuş, halay çekmeyi de ihmal etmedi.

SINAV İÇİN BAŞARI DİLEDİ

Etkinlikte konuşan Kuş, öğrencilere “İçiniz kıpır kıpır, gözlerinizde müthiş bir enerji var” dedi. Kuş, şunları söyledi: “Gözlerinizden saçan bu enerji bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kitap otağımızda, gençlik merkezimizde Z kuşağı olan sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Geçen yıl kitap otağımızda üniversiteye hazırlanan 36 kardeşimiz üniversiteyi kazandı. İnşallah bu yıl bu sayıyı daha da artıracağız. Bu yıl pandemiyle mücadelemiz çok zorlu geçti. Hem bizler için hem sizler için hem Türkiye için hem dünya için zorlu geçti. Pandemiden dolayı sizlere hizmet eden gençlik merkezlerimiz ve kitap otaklarımız bu dönemde kapanmak zorunda kaldı ama inşallah sizlere sağlamış olduğumuz ek kaynak ve ek derslerle bu süreci kapatma çabasını girdik. Sizlere emeği geçen başkan yardımcımız, müdürümüz, hocalarımız ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim . Rabbim hafta sonu gireceğiniz sınavda emeklerinizi boşa çıkarmasın. Allah zihin açıklığı versin.”

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *