«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Eyyübiye Belediyesinden örnek çalışma

Eyyübiye Belediyesinden örnek çalışma

urfa eyyubiye
Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçede vatandaşların eskiyen evlerini yenilemeye devam ediyor. Son olarak bir ailenin evi baştan sona yenilendi.

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla, derme çatma evlerde oturan vatandaşların evlerini yenilemeye devam ediyor.

Eyyübiye Belediyesi, “Biz varız, yanınızdayız” sloganıyla başlattığı yardım çalışmaları kapsamında derme çatma yerde oturan ailelerin hayatlarına dokunuyor. Daha önce İyilik Merkezi üzerinden yürütülen çalışmalarda onlarca ailenin evi yenilendi. Son olarak Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı tamamlanan bir ailenin evi oldu.

Belediye Başkanı Mehmet Kuş, oturulamayacak halde olan ve ekipler tarafından baştan sona değiştirilen evi ziyaret edip, anahtarını aileye teslim etti. Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Kuş, birçok evin yenilenmesi için de çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Evin eski hali ile yeni halinin yer aldığı fotoğraf, görenleri şaşırtıyor. Tadilatın yanı sıra bahçeli eve dönüştürülen evin tüm beyaz eşyaları da belediye tarafından karşılandı. Yeni evin anahtarını Kuş’un elinden alan aile Eyyübiye Belediyesine teşekkür etti.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *