«
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayarak ilçedeki mahallelerde teknik ekibiyle birlikte incelemeye bugün de devam etti. Sorunları yerinde inceleyen Baydilli, vatandaşın taleplerini de diniyor.

Baydilli, bu kapsamda Akpiyar Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Vatandaşlardan gelen talepler için ilgili birimlere talimat verdi. 

2022 yılının ilk yarısını hizmetle geçirdiklerini söyleyen Baydilli, yıl boyunca hem hizmet etmeye hem de sahada olmaya devam edeceklerini dile getirdi.  

Baydilli şunları söyledi: “Sabah erken saatteki gezilerimizin temel nedeni hem ilçemizdeki sorunları yerinde görmek hem de çalışmaları hızlandırmaktır. Biz de bu yıl sık sık sabah gezilerimizde mahallelerimizi adım adım dolaşıyoruz, inceleme yapıyoruz ve karşılaştığımız vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. 2022 yılının ilk 6 aylık döneminde gerek yol gerek park gerekse de sosyal kültürel faaliyetler anlamında iyi bir çalışma içerisinde olduk. İnşallah bundan sonrasında da bunu artırarak sürdüreceğiz ve ilçemizi her mahallesiyle kalkındıracağız.”
 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *